• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • c-Smart-mini з підсвічуванням COXO

  Модель: c-Smart-mini с подсветкой

  Короткий опис


  c-Smart-mini з підсвічуванням COXO – це інноваційний бездротовий ендомотор з інтегрованим підсвічуванням, створений для забезпечення високої функціональності та точності під час ендодонтичних процедур. Пропонуєт... Читати далі...

  Доступні опції


  23500.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  c-Smart-mini з підсвічуванням COXO – це інноваційний бездротовий ендомотор з інтегрованим підсвічуванням, створений для забезпечення високої функціональності та точності під час ендодонтичних процедур.

  Пропонується бездротовий ендонаконечник, що надає медичному персоналу перевагу легко реалізовувати послуги ендодонтичного спектру. Знімне LED-підсвічування гарантує оптимальне освітлення робочого поля й може безпроблемно стерилізуватися за високої температури.

  Оснащений режимом автоматичного калібрування, пристрій самостійно налаштовується для оптимальної продуктивності й точності. Реципрокальний режим збільшує вигоду та практичність, даючи змогу обертатися на 360 градусів.

  c-Smart-mini з підсвічуванням COXO має інтуїтивний LCD-екран та клавішне керування, що спрощує його використання. Оригінальний швейцарський безщітковий мотор сприяє надійній і плавній роботі.

  Ефективною є батарея на літієвій основі, її зручно перезаряджати. П'ять встановлених режимів полегшують адаптацію до різних типів файлів, щоб створити оптимальні умови для різних ендодонтичних процедур.

  c-Smart-mini з підсвічуванням COXO – це прогресивний та надійний інструмент, що задовольняє потреби кваліфікованого медичного персоналу – задля високоякісного й точного ендодонтичного лікування пацієнтів.

  Технічні характеристики:

  • Робоча напруга адаптера: AC100-240В, 50 – 60 Гц
  • 5 режимів регульованої швидкості обертання: у діапазоні від 125 до 625 об/хв.
  • Налаштування крутного моменту, діапазон: 0.6 – 3.9 Н·см (6 – 39 mN.m)
  • Вага: 0,7 кг
  • Розміри (см): 19*13*6
   
   

   

   

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре

  Мітки: эндомоторы