• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • Наконечник для ендомотора C4-2M

  Модель: C4-2M

  Короткий опис


  Наконечник для ендомотора C4-2M – це високоякісна голова, розроблена спеціально до ендомоторів C-Smart mini AP та Smart I PRO. Надає високу точність і надійність під час ендодонтичного лікування, щоб стоматологи мо... Читати далі...

  5650.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  Наконечник для ендомотора C4-2M – це високоякісна голова, розроблена спеціально до ендомоторів C-Smart mini AP та Smart I PRO. Надає високу точність і надійність під час ендодонтичного лікування, щоб стоматологи могли здійснювати процедури ефективно й контрольовано.

  Наконечник C4-2M, завдяки сумісності з ендомоторами C-Smart mini AP та Smart I PRO, легко та безпроблемно під’єднується до вказаних пристроїв, забезпечуючи миттєву готовність до роботи. Це економить час лікарів і гарантує безперебійне користування протягом усієї процедури.

  Голова для ендомотора C4-2M має оптимізований дизайн, що сприяє зручності й комфорту в послуговуванні стоматолога. Вона уможливлює точний контроль позиції та рухів інструмента всередині кореневого каналу – задля точного й надійного оброблення.

  Інтегрована технологія та високоякісні матеріали – запорука тривалого терміну служби наконечника C4-2M й одночасного збереження функціональних характеристик.

  Загалом наконечник для ендомотора C4-2M – надійний, дієвий інструмент для ендодонтичних процедур, який допомагає стоматологам у високій якості лікування та задовольняє як їх, так і їхніх пацієнтів.

  Сумісна з мотором Smart I PRO

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре