• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • C smart mini NEW

  Модель: C smart mini

  Короткий опис


  C Smart Mini NEW – це нова версія одного з найпопулярніших моторів, що встановлює новий стандарт бездротових ендонаконечників для стоматологічних процедур. Переваги роблять його легким у використанні, забезпечуючи ... Читати далі...

  Доступні опції


  20900.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  C Smart Mini NEW – це нова версія одного з найпопулярніших моторів, що встановлює новий стандарт бездротових ендонаконечників для стоматологічних процедур. Переваги роблять його легким у використанні, забезпечуючи надійну й ефективну роботу для лікарів.

  Бездротовий ендонаконечник C Smart Mini NEW максимально мобільний та зручний. LCD-екран та клавішне керування спрощують його експлуатацію: навіть для новачків не складе труднощів опанувати практичні можливості пристрою.

  Оригінальний швейцарський безщітковий мотор гарантує високу якість та тривалу службу. Завдяки змінній швидкості й крутному моменту мотор може легко пристосовуватись до різних стоматологічних процедур, супроводжуючи їх з точністю та контролем.

  Літієво-іонна батарея з великою ємністю – передумова тривалого часу служби без потреби постійно заряджати прилад. Опція швидкого заряджання дає змогу стоматологу своєчасно підготуватись до прийому й достачає безперервну продуктивність.

  Знімна автоклавована 1:1 робоча голова невеликого розміру є запорукою оптимальної гігієни та безпеки для пацієнтів.

  Додатково C Smart Mini NEW має реципрокальний режим: обертання уможливлює здійснення різних видів стоматологічних процедур. Окрім того, мотор автоматично вимикається за три хвилини простою й запам'ятовує останню програму, сприяючи економії енергії та зберігаючи час.

  Загалом C Smart Mini NEW – це потужний, зручний та надійний мотор, із яким комфортно працювати стоматологам і який відзначається дієвістю й функціональністю – задля найвищої якості обслуговування пацієнтів.

  Технічні характеристики:

  • Робоча напруга адаптера: AC100-240В, 50 – 60 Гц
  • 5 режимів регульованої швидкості обертання: у діапазоні від 125 до 625 об/хв.
  • Налаштування крутного моменту, діапазон: 0.7 – 3.7 Н·см (7 – 37 mN.m)

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре

  Мітки: эндомотор