• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • Термоплагер COXO

  Модель: Термоплаггер COXO

  Короткий опис


  Термоплагер COXO – бездротовий апарат, спеціально розроблений для обтурації кореневих каналів. Пристрій пропонує безліч переваг, які категоризують його як доладнийта&nbs... Читати далі...

  Доступні опції


  15600.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  Термоплагер COXO – бездротовий апарат, спеціально розроблений для обтурації кореневих каналів. Пристрій пропонує безліч переваг, які категоризують його як доладнийта результативний інструмент для стоматологічних процедур.

  Одна з ключових переваг термоплагера COXO – бездротова конструкція, яка знижуєнавантаження на зап'ястя стоматолога. Бездротова конструкція особливо вагома під час тривалих процедур обтурації кореневих каналів, коли комфорт стоматолога і вправність самого пристрою відіграють важливу роль.

  Термоплагер COXO також має підхожу форму, щоб добре тримати й легко користуватись ним під час процедур, допомагаючи лікарю максимально контролювати робочий процес та досягати точності в розміщенні гутаперчі.

  Нагрівальна насадка термоплагера COXO має простий механізм блокування й можливість обертання на 360°, даючи змогу стоматологу вигідно маніпулювати устаткуванням тарозміщувати гутаперчу в кореневому каналі. Крім того, метод нагрівання може бути вибраний відповідно до типу нагрівальної насадки – з метою створення оптимальних умовдля обтурації.

  Ще однією перевагою термоплагера COXO є швидке нагрівання, що пришвидшує робочий процес. Це особливо важливо для збереження продуктивності та розважливоговикористання часу в стоматологічній практиці.

  Крім того, термоплагер COXO оснащений великою батарейкою – задля тривалого часуавтономної роботи. Запасна змінна батарея також гарантує надійну роботу пристрою навіть під час тривалих процедур.

  Отож, термоплагер COXO – надійний інструмент для обтурації кореневих каналів, який поєднує в собі зручність, ефективність та високу якість. Він сприяє стоматологам у досягненні точних та надійних результатів під час обтурації кореневих каналів – зкомфортом і задоволенням як для пацієнта, так і для лікаря.

  Технічні характеристики:

  • Перезарядна літій-іонна батарея: 3.7v 2600 мА·год

  • Час нагрівання: 5 с.

  • Робоча температура: 150°C, 180, 200°C, 230°C

  • Адаптер живлення: вхідна напруга: 100-240V; вихідна напруга: DV 5В, 1.5A

  • Розміри нагрівальної насадки: F, F, FM, M, ML

  • Робочий час: безперервно за напруги 1.5A

   
   

   

   

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре

  Мітки: оборудование