• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • Наконечник кутовий SOCO з фіброоптикою 20:1 хірургія B20-7

  Модель: B20-7

  Короткий опис


  Стоматологічний хірургічний понижувальний наконечник B20-7 призначений для використання з мікромоторами. Цей кутовий наконечник має передатне відношення 20:1 й широко застосовується в стоматологічній хірургії, ... Читати далі...

  7999.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  Стоматологічний хірургічний понижувальний наконечник B20-7 призначений для використання з мікромоторами. Цей кутовий наконечник має передатне відношення 20:1 й широко застосовується в стоматологічній хірургії, імплантології та хірургії дрібних кісток.

   

  Наконечник оснащений фіброоптикою, що надає яскраве підсвічування й гарантує високу якість огляду під час роботи, сприяючи точності й керованості процедури.

   

  Охолодження наконечника розроблено німецькою компанією Kirschner-Meyer й надає ефективне остудження під час роботи, допомагаючи підтримувати оптимальну температуру та знижуючи ризик перегріву.

   

  Система подвійного ущільнення в наконечнику запобігає потраплянню крові або будь-якої іншої рідини в голову. Це є запорукою тривалості й надійності служби інструмента.

   

  Наконечник дуже легкий в розбиранні, що спрощує його очищення. Вам не потрібні додаткові знаряддя для розбирання приладу.

   

  Наконечник ідеально підходить для фізіодиспенсерів COXO С-Sailor і C-Sailor PRO. Він добре взаємодіє з цими ними, забезпечуючи зручну та ефективну роботу.

   

  Стоматологічний хірургічний понижувальний наконечник B20-7 – це випробуваний професійний інструмент, який гарантує високу якість експлуатації й зручність для стоматолога. Він підходить для широкого спектру стоматологічних процедур у сфері хірургії та імплантології.

   

  Технічні характеристики:

  • Підсвітка: ні
  • Фіброоптика: так
  • Система охолодження/тип спрея: зовнішній
  • Застосовний бор: Ø2.35mm
  • Швидкість обертання (rpm): 2.000
  • Передатне відношення: 20:1
  • Фіксація бора: кнопка.

   

  Під час виробництва та тестування наконечників SOCO використовується передове обладнання, а всі деталі й комплектовання виготовляються на японських машинах TSUGAMI. Балансування інструменту проводиться німецькими балансувальними машинами від компанії SCHENCK.

  Усі наконечники SOCO відповідають європейським стандартам якості та мають сертифікати ISO.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре