• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • Наконечник турбінний SOCO F19GS-SPQ6 LED Multiflex Sirona

  Модель: F19GS-SPQ6

  Короткий опис


  Наконечник турбінний F19GS-SPQ6 з фіброоптикою та швидкознімним з'єднанням (multiflex) відповідає стандарту Sirona (швидкознімний перехідник можна з'єднати з наконечниками Sirona). Має сталеві підшипник... Читати далі...

  6500.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  Наконечник турбінний F19GS-SPQ6 з фіброоптикою та швидкознімним з'єднанням (multiflex) відповідає стандарту Sirona (швидкознімний перехідник можна з'єднати з наконечниками Sirona). Має сталеві підшипники й потрійний розпилювач води та повітря. Виробництво цього наконечника здійснюється компанією COXO.

  Одна з особливостей наконечника полягає в яскравій оптиці зі скла, що забезпечує постійну видимість оброблюваної поверхні – незалежно від швидкості обертання. Він оснащений швидкознімним перехідником Multiflex, що дає змогу швидко змінювати робоче обладнання й розширювати асортимент інструментів. Завдяки цьому кожен зубний інструмент можна зручно повертати на 360° на муфті Multiflex. Простим натисканням-кліком вільно здійснюється заміна.

  Унікальний механізм блокування бора гарантує надійну й точну фіксацію за легкого тиску. Заміна інструмента є швидкою й зручною. Надточна система розпилення складається з трьох окремих повітряних і водних пульверизаторів – задля ефективного охолодження бора та ділянки, що обробляється.

  Механізм фіксації бора створює надійний захист від випадіння й люфту бора під час обертання, а зменшення вібрації сприяє оптимальній стабільності й точності роботи – незалежно від швидкості обертів. Сучасне 6-канальне з'єднання Midwest (M6) спрощує під’єднання наконечника до відповідних систем.

  Конструкція голови наконечника є пилостійкою, що запобігає проникненню пероральних рідин із порожнини рота й патогенної мікрофлори всередину самої голови, до системи трубок для подання води й безпосередньо до ротора. Це перешкоджає ризику інфікування пацієнта й значно подовжує термін служби підшипників у роторній групі.

  Технічні характеристики:

  • Фіброоптика: так
  • Шум (дб): 68
  • Система охолодження/тип спрея: 3-точковий спрей
  • Застосовний бор: Ø1,6 мм
  • Швидкість обертання (rpm): 300.000
  • Тиск повітря: 0,25 Мпа
  • Фіксація бора: кнопка.
  • Корпус із неіржавної сталі.

  SOCO випускає наконечники, використовуючи найдосконаліше обладнання й компоненти, виготовлені на японських машинах TSUGAMI. Балансування наконечників здійснюється німецькими балансувальними машинами компанії SCHENCK. Усі наконечники SOCO відповідають європейським стандартам якості та мають сертифікати ISO.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре