• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • Наконечник турбінний SOCO ортопедичний кнопковий G03-TP4

  Модель: G03-TP4

  Короткий опис


  Стоматологічний турбінний наконечник G03-TP4 має кілька особливостей, які роблять його ефективним і зручним для використання. По-перше, унікальний механізм блокування бора створює надійну й точну фіксацію з лег... Читати далі...

  2300.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  Стоматологічний турбінний наконечник G03-TP4 має кілька особливостей, які роблять його ефективним і зручним для використання. По-перше, унікальний механізм блокування бора створює надійну й точну фіксацію з легким тиском. Це пришвидшує процес зміни інструментів та додає зручності у користуванні наконечником.

  Додатково наконечник обладнаний надточною системою розпилення, що складається з трьох окремих повітряних і трьох водних пульверизаторів. Це сприяє достатньому охолодженню бора й ділянки оброблення.

  Механізм блокування бора надійно захищає від випадання й люфту бора під час обертання, а також зменшує вібрацію, забезпечуючи оптимальну стабільність і точність – незалежно від швидкості обертів.

  Також доступні різні варіації наконечника, включно і моделлю зі швидкознімним перехідником Multiflex, який дає змогу швидко змінювати робоче обладнання й розширювати асортимент інструментів. Завдяки муфті MULTIflex кожен зубний інструмент можна ергономічно повертати на 360° простим кліком.

  Пилостійка конструкція голови стоматологічного турбінного наконечника G03-TP4 запобігає проникненню пероральних рідин і патогенної мікрофлори в саму голову інструмента, до системи трубок для подання води й безпосередньо до ротора. Це зменшує ризик інфікування пацієнта й значно подовжує термін служби підшипників у роторній групі.

  Технічні характеристики:

  • Підсвітка: -
  • Шум (дб): 68
  • Система охолодження/тип спрея: 3-точковий спрей
  • Застосовний бор: Ø1,6 мм
  • Швидкість обертання (rpm): 300.000
  • Фіксація бора: кнопка.
  • Корпус із неіржавної сталі.

  SOCO випускає наконечники, використовуючи найдосконаліше обладнання й компоненти, виготовлені на японських машинах TSUGAMI. Балансування наконечників здійснюється німецькими балансувальними машинами компанії SCHENCK. Усі наконечники SOCO відповідають європейським стандартам якості та мають сертифікати ISO.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре