• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • Наконечник турбінний SOCO хірургічний F22-DSP4 LED (кут 45°)

  Модель: F22-DSP4

  Короткий опис


  Стоматологічному турбінному наконечнику F22-DSP4 притаманні численні особливості, які роблять його корисним для виконання стоматологічних процедур. Наконечник оснащений вбудованим професійним світлодіодним д... Читати далі...

  5900.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  Стоматологічному турбінному наконечнику F22-DSP4 притаманні численні особливості, які роблять його корисним для виконання стоматологічних процедур.

  Наконечник оснащений вбудованим професійним світлодіодним джерелом світла, яке є запорукою яскравого освітлення та довгої роботи – до 10 000 годин. До того ж це сприяє зручній видимості всередині ротової порожнини з різних кутів.

  Унікальний механізм блокування бора дає змогу змінювати інструмент швидко й зручно, із легким тиском – задля надійної й точної фіксації.

  Хірургічна голова має нахил під кутом 45 ° і використовується в хірургічній стоматології, сприяючи зручному проведенню процедур.

  Цей наконечник використовує надійні підшипники з іонним покриттям від компанії Myonic. Картридж із підшипниками пройшов тести на динамічне балансування, що є запорукою тихого функціонування й довговічності.

  Надточна система розпилення складається з трьох окремих повітряних і трьох водних пульверизаторів, завданням яких є ефективне охолодження бора й оброблюваної ділянки.

  Механізм блокування бора забезпечує надійний захист від випадання і люфту бора під час обертання. Зменшення вібрації сприяє оптимальній стабільності й точності функціонування – незалежно від швидкості обертів.

  4-канальне з'єднання для установки Midwest (M4) надає умови для зручного під’єднання наконечника до стоматологічної установки.

  Пилостійка конструкція голови наконечника запобігає проникненню пероральних рідин із порожнини рота й патогенної мікрофлори до самої голови інструмента, а також до системи трубок для подання води й безпосередньо до ротора. Це ефективно перешкоджає ризику інфікування пацієнта й значно подовжує термін служби підшипників у роторній групі.

  Технічні характеристики:

  • Підсвітка: так
  • Шум (дб): 70
  • Система охолодження/тип спрея: 1-точковий спрей
  • Швидкість обертання (rpm): 300.000
  • Тиск повітря: 0,25 Мпа
  • Фіксація бора: кнопка.
  • Корпус із неіржавної сталі.

  SOCO випускає наконечники, використовуючи найдосконаліше обладнання й компоненти, виготовлені на японських машинах TSUGAMI. Балансування наконечників здійснюється німецькими балансувальними машинами компанії SCHENCK. Усі наконечники SOCO відповідають європейським стандартам якості та мають сертифікати ISO.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре