• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • Наконечник турбінний SOCO F19-DSPQ6 LED Multiflex (кут 45°)

  Модель: F19-DSPQ6

  Короткий опис


  Наконечник турбінний F19-DSPQ6 має декілька переваг, які забезпечують його ефективну експлуатацію. Він оснащений швидкознімним з'єднанням Multiflex, що дає змогу швидко змінювати робоче обладнання й розширю... Читати далі...

  8500.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  Наконечник турбінний F19-DSPQ6 має декілька переваг, які забезпечують його ефективну експлуатацію. Він оснащений швидкознімним з'єднанням Multiflex, що дає змогу швидко змінювати робоче обладнання й розширювати асортимент інструментів. Наконечник підходить для стандартного з'єднання Kavo, що робить можливим його використання з іншими наконечниками Kavo. Сталеві підшипники достачають надійність і довговічність.

   

  Оптика зі скла в наконечнику гарантує яскраве підсвічування й постійну видимість оброблюваної ділянки – незалежно від швидкості обертання. Механізм блокування бора є передумовою легкої зміни інструменту, створює надійну й точну фіксацію.

   

  Надточна система розпилення складається з трьох окремих повітряних і водних пульверизаторів. Це надає ефективне охолодження бора й ділянки оброблення. Зменшення вібрації та випробуваний захист від випадання бора є запорукою оптимальної стабільності й педантичності функціонування – незалежно від швидкості обертів.

   

  Наконечник має сучасне 6-канальне з'єднання Midwest (M6). Пилостійка конструкція голови запобігає проникненню рідин і мікроорганізмів усередину самої голови, до системи трубок для води й до ротора. Це допомагає знизити ризик інфікування пацієнта й подовжити термін служби підшипників у роторній групі.

   

  Технічні характеристики:

  • Фіброоптика: так

  • Система охолодження/тип спрея: 1-точковий спрей

  • Застосовний бор: Ø1,6 мм

  • Швидкість обертання (rpm): 300.000

  • Тиск повітря: 0,25 Мпа

  • Фіксація бора: кнопка.

  • Корпус із неіржавної сталі.

   

  SOCO випускає наконечники, використовуючи найдосконаліше обладнання й компоненти, виготовлені на японських машинах TSUGAMI. Балансування наконечників здійснюється німецькими балансувальними машинами компанії SCHENCK. Усі наконечники SOCO відповідають європейським стандартам якості та мають сертифікати ISO.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре