• з 09:00 до 18:00 (пн-пт)
 • Наконечник турбінний SOCO кнопковий високопотужний G11-SP4

  Модель: G11-SP4

  Короткий опис


  Стоматологічний турбінний наконечник G11-SP4 – високопотужний інструмент із німецькими підшипниками від Myonic. Він оснащений чотирма розпилювачами води, вбудованим механізмом скидання підвищеного тиску й... Читати далі...

  3150.00 грн

  • Наявність: В наявності

  Доставка

  Доставка

  Дізнайтесь, як отримати товар!

  Оплата

  Оплата

  Дізнайтесь, як оплатити!

  Гарантія

  Гарантія

  100% гарантія якості!

  Стоматологічний турбінний наконечник G11-SP4 – високопотужний інструмент із німецькими підшипниками від Myonic. Він оснащений чотирма розпилювачами води, вбудованим механізмом скидання підвищеного тиску й характеризується низкою інших переваг.

  Унікальний механізм блокування бора дає змогу легко й швидко змінювати інструмент. Цей механізм сприяє міцній і точній фіксації, яка є передумовою комфортного застосування.

  Надійні підшипники від Myonic з іонним покриттям забезпечують наконечнику тиху роботу й довговічність. Картридж із підшипниками успішно склав тести на динамічне балансування, що гарантує стабільність і точність функціонування наконечника – незалежно від швидкості обертів.

   

  Наконечник оснащений надточною системою розпилення, яка складається з чотирьох водних пульверизаторів. Це надає відмінне охолодження бора й ділянки оброблення за високих навантажень.

  Механізм блокування бора є запорукою безперечного захисту від випадання й люфту бора під час обертання. Зведення до мінімуму вібрації сприяє стабільності й точності роботи наконечника.

  Цей варіант наконечника має 4-канальне з'єднання Midwest (M4), щоб під’єднувати його до стоматологічної установки.

  Конструкція голови наконечника є пилостійкою, що запобігає проникненню пероральних рідин і патогенної мікрофлори в систему трубок, до голови інструмента та до роторної групи. Це унеможливлює ризик інфікування пацієнта й подовжує термін служби підшипників.

  Загалом турбінний наконечник G11-SP4 є надійним, ефективним і зручним інструментом, який гарантує високу якість стоматологічних процедур.

  Технічні характеристики:

  • Підсвітка: ні
  • Шум (дб): 65
  • Система охолодження/тип спрея: 1-точковий спрей
  • Застосовний бор: Ø1,6 мм
  • Швидкість обертання (rpm): 370.000
  • Тиск повітря: 0,22-0.24 Мпа
  • Фіксація бора: кнопка.
  • Корпус із неіржавної сталі.

  SOCO випускає наконечники, використовуючи найдосконаліше обладнання й компоненти, виготовлені на японських машинах TSUGAMI. Балансування наконечників здійснюється німецькими балансувальними машинами компанії SCHENCK. Усі наконечники SOCO відповідають європейським стандартам якості та мають сертифікати ISO.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре